Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pivo a eshop

Pivo a eshop, jde to vůbec do sebe?


Před časem jsme si ještě nákup potravin online nedovedli představit.
Prodej potravin přes eshop považovali mnozí za zcela jistě nemožný. Argumenty typu: “Se to rozbije nebo zkazí” zněly velmi logicky. Vždyť kdo z nás nemá alespoň nějakou špatnou zkušenost s Českou poštou, že? O jejím způsobu doručování koluje na internetu nejeden vtip.

Navzdory všem špatným zkušenostem a předpovědím se dnes jídlo a pití přes internet prodává běžně, nikdo se tomu již nediví a není žádný problém, aby vám potraviny přivezli přímo domů.

Proč si tedy nesmlsnout na některém z dárkových balíků poctivých českých piv?

A nebo pojďme ještě o krok dále, proč si na víkend nepronajmout pivní výčep s chlazením, sudem piva? A co tak si to nechat přivézt domů?
I rozvoz a svoz je dnes již možný.

V současné době jsme zavedli rozvoz piva po Uherském Hradišti a okolí a chystáme další lokality.
Na vás pak už jenom zůstává zorganizovat párty! A jestliže si lámete hlavu nad tím, kolik piva si objednat a jest-li jej pro danou akci budete mít dost, nabízíme Vám službu navíc - komisně přidáme sud "do rezervy", který po akci buď vrátíte plný nebo prázdný s doplatkem. Jo a ještě to všechno vypít … :-)

Vlastní výčep a pivo z eshopu

Všimli jste si dnešního trendu - vlastních pivních chlazení doma a nákupu piva online, z eshopu?
Stále více zákazníků (a nejsou to pouze vášniví pivaři), si pořizují pivní výčep domů a následně si jenom na eshopu objednávají soudky piva. Samozřejmě, v případě více kohoutových výčepů někdy i sodovku.

Proč?

Není to jenom pohodlnost a komfort domova, ale fakt, že za pivo, které si koupíte v restauraci, zaplatíte o tolik více, že když si pivo pořídíte domů, třeba i v malém pivním soudku, náklady na pořízení výčepu se rychle vrací.
Pohodlí domova a nečekaně zvýšený příliv přátel je v tomto případě již jenom pomyslná třešnička na dortu.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.