Pivo a eshop

Pivo a eshop, jde to vůbec do sebe?


Před časem jsme si ještě nákup potravin online nedovedli představit.
Prodej potravin přes eshop považovali mnozí za zcela jistě nemožný. Argumenty typu: “Se to rozbije nebo zkazí” zněly velmi logicky. Vždyť kdo z nás nemá alespoň nějakou špatnou zkušenost s Českou poštou, že? O jejím způsobu doručování koluje na internetu nejeden vtip.

Navzdory všem špatným zkušenostem a předpovědím se dnes jídlo a pití přes internet prodává běžně, nikdo se tomu již nediví a není žádný problém, aby vám potraviny přivezli přímo domů.

Proč si tedy nesmlsnout na některém z dárkových balíků poctivých českých piv?

A nebo pojďme ještě o krok dále, proč si na víkend nepronajmout pivní výčep s chlazením, sudem piva? A co tak si to nechat přivézt domů?
I rozvoz a svoz je dnes již možný.

V současné době jsme zavedli rozvoz piva po Uherském Hradišti a okolí a chystáme další lokality.
Na vás pak už jenom zůstává zorganizovat párty! A jestliže si lámete hlavu nad tím, kolik piva si objednat a jest-li jej pro danou akci budete mít dost, nabízíme Vám službu navíc - komisně přidáme sud "do rezervy", který po akci buď vrátíte plný nebo prázdný s doplatkem. Jo a ještě to všechno vypít … :-)

Vlastní výčep a pivo z eshopu

Všimli jste si dnešního trendu - vlastních pivních chlazení doma a nákupu piva online, z eshopu?
Stále více zákazníků (a nejsou to pouze vášniví pivaři), si pořizují pivní výčep domů a následně si jenom na eshopu objednávají soudky piva. Samozřejmě, v případě více kohoutových výčepů někdy i sodovku.

Proč?

Není to jenom pohodlnost a komfort domova, ale fakt, že za pivo, které si koupíte v restauraci, zaplatíte o tolik více, že když si pivo pořídíte domů, třeba i v malém pivním soudku, náklady na pořízení výčepu se rychle vrací.
Pohodlí domova a nečekaně zvýšený příliv přátel je v tomto případě již jenom pomyslná třešnička na dortu.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení