Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pivovar Lucky Bastard - pivo v plechu

Na této stránce najdete piva v plechu ze sympatického Pivovaru Lucky Bastard. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Brněnský minipivovar Lucky Bastard založila v roce 2013 skupina nadšenců, od počátku se specializoval na svrchně kvašená piva. 

Původně působil v provizorních prostorách v ulici Ptašinského ve čtvrti Ponava, roku 2016 se přesunul do budovy bývalé sladovny zaniklého pivovaru Moravia v komplexu Kotlářská 51a ve čtvrti Veveří. Tehdy zároveň obnovili jeho značku, čímž vznikl sesterský pivovar, který se zaměřil na spodně kvašená piva. Oba minipivovary se v roce 2017 staly součástí nově vzniklé společnosti Czech Craft Beers, která ještě toho roku přestěhovala Moravii do nově vybudovaného pivovaru v brněnských Medlánkách. Lucky Bastard působil na Kotlářské až do roku 2020, kdy se rovněž přesunul do ulice Kytnerovy v Medlánkách, takže oba pivovary sdílí stejnou výrobnu s maximální kapacitou 10 tisíc hektolitrů ročně. Tentýž rok začal Lucky Bastard vyrábět pivní kosmetiku

Pivovar Lucky Bastard se zaměřuje na svrchně kvašená piva typu Ale.

3 položek celkem
Lucky Bastard 15° India - 0,5L plech
Lucky Bastard 15° India - 0,5L plech
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
70 Kč

Nejpopulárnější a zároveň nejvýraznější pivo značky Lucky Bastard. Dobře pitelná IPA s cílem kvalitně interpretovat americký předobraz.

LB-IND-PL
Lucky Bastard 17° Sicilliano - 0,5L plech
Lucky Bastard 17° Sicilliano - 0,5L plech
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
70 Kč

Osvěžte svoji mysl v tmavých podzimních večerech naší silnou IPA se 7,8% alkoholu s náloží amerických a australských chmelů.

LB-SIC-PL
Lucky Bastard  11° Blond - 0,5L plech
Lucky Bastard 11° Blond - 0,5L plech
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
60 Kč

Umírněně výrazné pivo pro konzumenty, kteří třeba doposud vůbec svrchně kvašené pivo - ale - neochutnali. Vysoká svěžest a výborná pitelnost.

LB-11-PL

Pivovar Lucky Bastard

Pivovar Lucky Bastard byl založen v roce 2013 a od té doby si získal své místo mezi oblíbenými pivovary v Brně. Jeho zakladatelé měli jediný cíl - vyprodukovat vynikající pivo s osobitým charakterem. S vytrvalostí a vášní postavili tento pivovar na nohy a stali se jedněmi z předních tvůrců řemeslného piva v České republice.

#showmore#

Pivovarské technologie používané v Lucky Bastard

Pivovar Lucky Bastard je známý svým pečlivým přístupem k výrobě piva. Využívá moderních pivovarských technologií a inovativních postupů, které umožňují dosáhnout vysoké kvality a chutě piva. Pivovarský tým neustále experimentuje s různými surovinami a procesy, aby vytvořil piva s jedinečným profilem chuti.

Nabídka Pivovaru

Ve své nabídce mají různé typy piv, jako jsou světlá piva, tmavá piva, IPA (India Pale Ale) a mnoho dalších. Bez ohledu na to, jestli máte rádi osvěžující lehké pivo nebo bohatou a silnou chuť, Lucky Bastard má něco pro každého.

Pivovar Lucky Bastard také často pořádá různé události a degustace piva. Je to skvělý způsob, jak objevovat nové druhy piva a seznámit se s jejich pivovarnickým týmem.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.