S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Axiom Brewery - lahvové pivo

Na této stránce najdete piva v lahvích z kvalitního Minipivovaru Axiom Brewery. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Minipivovar Axiom Brewery vznikl v roce 2019 a už po půl roce fungování získal prestižní ocenění Rate Beer za nejlepší nový pivovar v České republice. 

Za úspěchem pivovaru hned v počátcích jeho existence stojí spolupráce s norským sládkem Kjetilem Jikiunem, který nejen založil první řemeslný pivovar v Norsku, díky čemuž je často nazýván praotcem norského minipovarnictví, ale vařil pivo i v Brazílii, Číně, USA nebo v Singapuru. Dnes je světově uznávanou osobností craftového pivovarnictví. Paradoxně začal svoji kariéru jako letadlový pilot ve společnosti Scandinavian Airlines a díky svým letům do USA se zde v devadesátých letech seznámil s řemeslnými pivy. Pozdější lety do Japonska ho seznámily se saké a v roce 2010 začal ve svém pivovaru vařit saké jako první v Evropě. Dnes vlastní například řemeslný pivovar Solo na řeckém ostrově Kréta. 

Speciální nabídky

Nabídka pivovaru Axiom se vyznačuje extrémně širokým spektrem pivních stylů, od ležáků po velmi širokou škálu svrchně kvašených piv. Pivovar je sice výrazně orientován na zahraniční trhy, jeho piva ale můžete najít také na čepu řady místních podniků, nebo v pivotékách. Provozuje také vlastní Axiom pub v Brně a v brzké době plánuje otevření Axiom pubu v Olomouci. V době covidové pandemie nezapomněl ani na zdravotníky a pro Prostějovskou nemocnici uvařil speciální várku s názvem "True heroes", kdy každému ze zaměstnanců, od lékařů až po údržbáře, předal celkem více než tisíc lahvových piv.

2 položek celkem
Pilot Lager
Pilot Lager
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
45 Kč

Jen málo piv způsobilo v našem pivovaru více diskuzí než náš český ležák. Jsme v České republice, takže tento pivní styl musí odpovídat stylu české Plzně. Nebudeme prozrazovat,...

AB-PI-05
Rumpál Lager
Rumpál Lager
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
30 Kč

Některé věci by se kvůli módě neměly měnit. Francouzské víno, švýcarský sýr, český ležák. Dokonalá rovnováha, kulaté tělo, voňavá pěna. Historická klasika.

AB-RU-05

Minipivovar Axiom Brewery

V dnešní době se stále více lidí zajímá o řemeslně vařené pivo, které nabízí jedinečnou chuťovou paletu a zážitek. Minipivovary se staly oblíbenou destinací pro milovníky piva, kteří si rádi vychutnávají skvělou kvalitu a autenticitu. V tomto článku se podíváme na jedno z těchto zlatých lístků mezi minipivovary - Axiom Brewery.

#showmore#

Výrobní proces v Axiom Brewery

Axiom Brewery kladie velký důraz na kvalitu a ruční zpracování při výrobě piva. Pivovar používá tradiční metody a kombinuje je s moderní technologií, aby dosáhl dokonalého výsledku.

Unikátní pivní recepty

Axiom Brewery je známý svými unikátními pivními recepty, které se odlišují od běžných pivovarů. Pivovar pravidelně experimentuje s novými surovinami a chutěmi, aby překvapil své zákazníky.

Nabídka Pivovaru

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu pivních stylů, včetně tradičních českých ležáků, světlých a tmavých piv, ale i inovativních experimentálních receptur. Chceme poskytnout našim zákazníkům unikátní a nezapomenutelný zážitek při každém doušku.

V pivovaru Axiom máme také příjemnou restauraci, kde si můžete vychutnat naše čerstvě uvařené pivo spolu s lahodnými pokrmy, které jsou připravovány s láskou a péčí. Nabízíme tradiční českou kuchyni s moderním nádechem, která se skvěle doplňuje s našimi pivy.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX