S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Dárek k 25 narozeninám pro muže

Váš přítel má 25 narozeniny a chcete mu dát dárek, který se mu bude líbit? Nehledejte nic jiného než balíček s originální ochutnávkou piva!

Prakticky každý muž, tedy i váš přítel je fanouškem piva. Dárkové balení s ochutnávkou piva je tedy perfektní způsob, jak oslavit jeho narozeniny. Vyzkouší celou řadu různých piv a zároveň se seznámí s procesem vaření a různými chuťovými profily.

Existuje mnoho možností, pokud jde o balíčky s ochutnávkou piva. Můžete si vybrat takové, které obsahuje výběr ze speciálních piv, ležáků, silných, i nealkoholických piv nejrozmanitějších příchutí. Výběry řemeslných piv z místních pivovarů, nebo se rozhodnout pro balíček, který obsahuje piva z celé republiky. Pokud si nebudete jistá, lze to vyřešit jednoduše, dárkovým poukazem na pivo a přítel si pak může vybrat sám.

Dárek k narozeninám pro přítele

Bez ohledu na to, jaký typ piva Degustační balíček si vyberete, váš přítel si ho určitě zamiluje. Je to jedinečný a promyšlený dárek, který mu umožní vychutnat si svůj oblíbený nápoj zcela novým způsobem. Navíc se o pivu můžete dokonce sami něco dozvědět!

Pokud si tedy lámete hlavu s vymýšlením dokonalého dárku k 25 narozeninám svého přítele, zvažte balíček dárkové balení piva. Je to dárek, na který nikdy nezapomene.

Nemůžete vybrat ten správný dárek, nevíte si rady?

Doporučíme vám nejprodávanější pivní dárkovou sadu 12+6+5. Jedná se o 12 lahvových, speciálně vybraných piv, 6 nezapomenutelných piv v plechu a 5 pivních pochutin, které při pití piva vždycky přijdou vhod. Je to dárek, který opravdu ocení a potěší. Hurá do dalšího roku života a skvělého piva!

Nejen, že je balíček s ochutnávkou piva skvělým dárkem pro milovníka piva, ale je to také příležitost pro vás a vaše přátele, abyste se spojili a vyzkoušeli spolu nové věci.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX