Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma. Doprava zdarma od 2000 Kč.

Pet láhev 2l

Nejprodávanější

Zelené pivo Rebel Velikonoční Pet
Rebel Velikonoční - 2l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
RE-VEL-2L
 
146 Kč
1 položek celkem
Zelené pivo Rebel Velikonoční Pet
Novinka Tip
Rebel Velikonoční - 2l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
146 Kč

Objednávky přijímáme do VYPRODÁNÍ ZÁSOB. Děkujeme za pochopení :-)  Rebel Velikonoční - 2l Pet Zelené pivo. Jarně laděný ochucený ležák, připravený k příležitosti...

RE-VEL-2L

Pivo v PET lahvi jako nejmladší typ balení piva mnohé pivaře rozděluje. Někteří tomuto způsobu nemohou přijít na chuť, protože před lety se pivo v PET lahvi rychleji kazilo. Nyní je již technologie stáčení piva do PET lahví zcela někde jinde a pivo v PETu se již nekazí. Ba naopak, výhody spojené s lehkým transportem a příjemnou cenou stále více konkurují pivním lahvím. V naší pivotéce si pochutná každý milovník kvalitního piva. Ochutnejte tato piva malých pivovarů, nezklamou ani opravdové znalce!

Zde je třeba ještě upozornit na skutečnost, že lahvové a přepravkové hospodářství je převelice nákladnou finanční záležitostí a mikro či minipivovarům nelze mít za zlé, že pivo ve skleněných lahvích nahrazují pomocí Pet lahví. Další výhodou pro pivaře může být i fakt, že ženě nelže, když řekne, že si dá "jedno", ikdyž ve skutečnosti to z 2l Pet lahve jsou hned báječné čtyři pivka :-) No není to pravda?

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.