Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

PYGMY 35/KProfi New Green Line

Kód: PY-GL-35K
22 549 Kč
U dodavatele
Možnosti doručení

S výčepním zařízením PYGMY 35/Kprofi New Green Line se čepování piva v domácím prostředí dostává na další úroveň. K tomu, abyste natočili a naservírovali profesionálně vychlazené pivo nebo jiný nápoj, dostanete s tímhle chladičem do ruky nástroje jako manometr, plynulou regulaci tlaku vzduchu, větší objem chladicího bloku nebo možnost připojení na výčepní stojan. S výtočí až 80 kvalitně vychlazených piv za hodinu zvládne PYGMY 35/Kprofi New Green Line i středně velkou svatbu, firemní party a je nejvýkonnějším modelem z řady kontaktních chladičů PYGMY. Označení NEW v názvu znamená, že se jedná o inovovanou verzi chladiče, která je certifikovaná podle nejnovějších bezpečnostních a hygienických norem (českých i evropských).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava obsahuje:

  • Výčepní zařízení PYGMY 25/K Exclusiv New Green Line (LCH02218) 1ks
  • Naražeč LINDR bajonet (NAR01263) 1ks
  • Spojovací set 1x nápoj (SPO02282) 1ks

PYGMY 35/KProfi New Green Line:

Inovace - Všechny naše kontaktní chladiče prochází nepřetržitým vývojem a splňují veškeré nejnovější bezpečnostní normy a certifikace (české i zahraniční)

Výkon - Výčepní zařízení PYGMY 35/KProfi svým zvýšeným průběžným výkonem 35-45l/hod. umožňuje podávání cca 70-80 kvalitně vychlazených nápojů během jedné hodiny.

Green Line - Technologie Green Line je díky využití ekologického chladiva R-290 šetrná k životnímu prostředí. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20% vyšší energetickou účinnost a o 20% nižší spotřebu elektrické energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií.

Vylepšené tlakování - Chladiš PYGMY 35/Kprofi je vybaven zcela ojedinělým tlakovacím systémem, který se skládá z tichého vestavěného vzduchového kompresoru (obsahujícího tlumič sání s molekulovým filtrem nasávaného vzducju), plynulé regulace tlaku vzduchu v rozmezí 1,0-3,6 Bar a manometru, umístěného na čelní straně chladiče, který zobrazuje nastavený tlak vzduchu. Díky tomu lze nastavit optimální pracovní tlak u různých druhů nápojů.

Objem nápoje v chladícím bloku - Charakteristickým znakem našich chladičů je velký objem nápoje v chladícím bloku. I ty nejmenší modely řady PYGMY ho mají minimálně 0,5l. Jednotný vnitřní průměr chladící smyšky (7mm) od naražeče až po kohout zaručuje čistotu a optimální průtok nápoje.

Vzduchový filtr - Protože je pro násn kvalita čepovaného nápoje na prvním místě, jsou všechny naše výčepní zařízení s vestavěným vzduchovým kompresorem vybaveny molekulovým filtrem nasávaného vzduchu.

Univerzální použití - Toto výčepní zařízení jde použít i v kombinaci s výčepním stojanem.

Nerezová konstrukce - Kompletní konstrukce i chladicí smyčka jsou zhotoveny z nerezové oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouho životnosti.

Celková kompaktnost - Přenosné chladiče PYGMY mají nejlepčí poměr výkonu, rozměrů a ceny na trhu.

Standardní dodávanou součásti je:

  • výčepní zařízení
  • výčepní kohout
  • klíč na kouhouty
  • odkapní miska
  • návod k obsluze

Doplňkové parametry

Kategorie: Výčepní zařízení
Délka chladící smyčky (M): 16,5
Druh naražeče: Bajonet (S)
Hmotnost (KG): 19.5
Chladící výkon kompresoru (HP): 1/8
Chladící výkon kompresoru (W): 280
Jmenovitý proud (A): 1,60
Maximální chladící výkon TO 0°C / TK45°C (L/HOD): 40
Napětí: 220-240V 50Hz~1
Počet chlazených nápojů (Ks): 1
Počet kohoutů (KS): 1
Průbežný chladící výkon (L/HOD): 35
Průměr chladící smyčky (MM): 7X8
Příkon (W): 368
Připojení nápoje: Rychlospojka 9,5mm (3/8")
Připojení vzduchu: Rychlospojka 8mm (5/16")
Tepelný spád T (°C): 10
Tlak vzduchového kompresoru (BAR): regulace 1,0-3,6
Typ chladiva: R290
Vzduchový kompresor: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.