Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Půllitry s vlastním potiskem

Hledáte originální způsob, jak udělat radost sobě nebo svým blízkým? Není nic lepšího než oslavit životní okamžiky s půllitrem piva, který je skutečně váš. S našimi půllitry s vlastním potiskem si přesně tohle můžete dopřát. Díky našim špičkovým laserovým gravírkám vytvoříme pro vás půllitr, který je stejně jedinečný jako vy!

Krýgl s nápisem

Objednejte si krýgl s nápisem a udělejte radost svým blízkým! Ať už je to jméno, citát nebo datum, naše laserové gravírky vytvoří sklenici, která potěší.

Hledáte něco originálního, co by potěšilo vaše přátele a rodinu? Co takhle sklenice s vlastním jménem, citátem nebo speciálním datem? Naše výkonné laserové gravírky zaručují, že váš krýgl bude nejen unikátní, ale i vysoce kvalitní.

Krýgl s nápisem

Krýgl s nápisem potěší

  • Každá sklenice je jedinečná díky vašemu nápisu.
  • Personalizovaný dárek je vždy přijat s větším nadšením.
  • Od jmen a přezdívek až po oblíbené citáty.

Laserové gravírování půllitrů

Laserové gravírování je technologie, která nám umožňuje vytvořit extrémně detailní a odolné nápisy. Laser dokáže precizně vytvořit jakýkoli text nebo design. Nápis je odolný proti škrábání a oděru.


Jak jednoduše krýgl objednat?

Vyberte si svůj krýgl. Text, který chcete na půllitru mít, vložte do poznámky k objednávce nebo nám podklady (v případě grafiky) pošlete na info@domaci-pivoteka.cz. Budeme Vás kontaktovat s potvrzením, zda je Váš návrh realizovatelný. (Poznámku k objednávce můžete přidat na konci objednávky.)

Půllitr s nápisem

Udělejte svým blízkým radost sklenicí s vlastním jménem nebo nápisem, který jim zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Každý půllitr je nejen originální, ale i odolný a dlouhověký. Objednejte si svůj vlastní krýgl s nápisem a buďte hvězdou párty nebo rodinného setkání!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.