Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Půjčovna píp

Hledáte, kde si zapůjčit pípu (výčep neboli výčepní zařízení), aby jste mohli udělat soukromou akci, oslavu narozenin nebo třeba veřejné promítání?

Pokud nevyužíváte výčepy pravidelně, nemá cenu je kupovat a následně někde skladovat jenom proto, aby jste je jednou nebo dvakrát do roka použili. Můžete využít zapůjčení výčepního zařízení, ať již jedno nebo dvou kohoutového. Samozřejmě, pokud nemáte vlastní sudy s pivem nebo sodovkou, lze využít naší nabídky prodeje sudového piva. V případě, že si se zapůjčení pípy objednáte také jakýkoliv sud piva nebo sodovky, vyjde vás půjčení chlazení levněji.

Aby jste neměli stres, že si půjčíte výčep a za každý den budete muset platit pronájem, máme pro vás připravenu ideální variantu... cena zapůjčení výčepního zařízení je od pouhých 290 Kč za váš celý pivní večírek. Výčep si můžete vyzvednout v klidu, třeba ve čtvrtek, ať máte čas celou pivní akci nachystat. Pípu můžete vrátit opět bez stresu, až vše dopijete, v pondělí nebo v úterý.  

Půjčte si pípu i se sudem!

Při zapůjčení pípy není vyžadována vratná záloha, stačí pouze podepsat předávací protokol s číslem vašeho občanského průkazu. Pokud si nejste jistí, jak velký sud piva nebo kolik sudů si máte na vaši akci objednat, zapůjčíme vám 15l sud piva piva zdarma. Získáte tak rezervu pro případ, že by vám pivo došlo. Jestliže tak velká žízeň nebude a záložní bečka nepadne, můžete nám ji vrátit.

zapůjčení pípy se sudem

 

Fotky z akce se zapůjčenými pípami

Podle množství lidí na vašem večírku vám doporučíme typ pípy tak, aby zvládla případný nápor žíznivých krků a pivo se stihlo vždy příjemně vychladit. S případnými dotazy nás můžete kontaktovat na tel.: 735 757 650 nebo 777 257 271.

jedno kohoutová pípa k zapůjčení dvou kohoutová pípa k zapůjčení

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.