Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pivní podtácky

Proč pivní podtácky?

Originální a praktické zároveň. Vlastní text, logo? Zamilujete si je.

Dřevěné podtácky jsou podložky na nápoje vyrobené z přírodního dřeva, které se používají k ochraně povrchů stolů před škrábanci a skvrnami. Tyto podložky jsou tradičně kulaté nebo čtvercové a mají zhruba průměr od 8 do 12 cm.

Historie Dřevěných podtácků

Dřevěné podtácky se používají v České republice již od středověku. V té době byly vyrobeny z tvrdého dřeva a byly velmi populární v klášterech, kde sloužily k ochraně drahých stolů a nádobí před poškozením. Později se používaly také v šlechtických domech a postupem času se staly běžnou součástí domácností.

pivní podtácky

Využití pivních podtácků

Dřevěné podtácky mají mnoho využití v domácnosti. Kromě ochrany povrchů stolů před skvrnami a škrábanci také zajišťují, že nápoje zůstanou na místě a nekloužou po stole. Tyto podložky jsou také velmi dekorativní a mohou být použity jako stolní dekorace nebo jako dárek.

Kde se dají sehnat Dřevěné podtácky?

Lze je zakoupit v řadě obchodů s bytovým a dekoračním zbožím. Tyto podložky jsou také často k dostání na trzích a v různých dřevoprůmyslových výstavách, nebo přímo na našem webu.


Jak čistit Dřevěné podtácky?

Dřevěné podtácky je možné čistit vlhkým hadříkem a jemným mýdlem. Je důležité nechat podložky dobře vyschnout, než je znovu použijete. Dřevěné podtácky by neměly být umývány v myčce na nádobí, protože teplo a vlhkost mohou poškodit dřevo.

Jaké jsou výhody používání Dřevěných podtácků?

Používání Dřevěných podtácků má mnoho výhod. Kromě toho, že chrání povrchy stolů a nádobí před skvrnami a škrábanci, také pomáhají udržet stůl čistý a upravený. Tyto podložky také zabraňují klouzání nápojů po stole, což může způsobit poškození povrchu. Dřevěné podtácky jsou také velmi trvanlivé a mohou být použity po mnoho let.

Dřevěné podtácky s firemním logem?

Ano! Jen na pár kliknutí vám vyrobíme dřevěné podtácky s vlastním logem a textem podle vašich představ, v případě dotazů nás můžete kontaktovat na tel. čísle: +420 739 606 600. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.