Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Dárek pro dědu k Vánocům

Vánoce jsou časem radosti, rodinného setkávání a také obdobím, kdy si vzájemně dáváme dárky, aby jsme vyjádřili naši lásku a vděčnost. A když přijde řada na výběr dárku pro dědu, může to být někdy výzva. Chceme pro něj něco speciálního, něco, co vykouzlí úsměv na jeho tváři a bude mu připomínat, jak moc nám na něm záleží.

Co dědu opravdu potěší?

Klasické dárky jako ponožky nebo knihy jsou sice milé, ale co takhle letos zvolit něco originálního? Co takhle darovat zážitek a vzpomínky? Česká republika je známá svými vynikajícími pivy a mnoho dědů má k tomuto nápoji zvláštní vztah. Tak proč nevybrat něco, co oslavuje tuto národní hrdost?

Degustační sada skvělých českých piv: Dárek, který osloví

Naše Degustační sady skvělých českých piv jsou více než jen dárek. Je to cesta skrze historii a tradici českého pivovarnictví. Každá láhev v sadě je vybrána s ohledem na jedinečnost a kvalitu, což dělá z této sady nejen skvělý dárek, ale i nezapomenutelný zážitek. Je to jako vzít dědu na prohlídku nejlepších pivovarů, aniž by musel opustit pohodlí domova.

Dárkový poukaz pro dědu

Pokud si nejste jisti, jaká piva by děda preferoval, nebo chcete dát dědovi možnost vybrat si sám, co by si rád vychutnal, pak je tu pro vás řešení v podobě poukazu na slevu. Nabízíme poukazy v hodnotě 500, 1000 a 1500 Kč, které mu umožní vybrat si přesně ta piva, na která má chuť. Tímto způsobem mu dáte nejen dárek, ale i svobodu volby.

 

Výběr s láskou

Ať už se rozhodnete pro naši Degustační sadu skvělých českých piv nebo pro poukaz na slevu, jedno je jisté: vybíráte s láskou a s ohledem na to, co dědu opravdu potěší. Vánoce jsou o sdílení a o zážitcích, a s tímto dárkem můžete být jisti, že dědovy Vánoce budou nejen chutné, ale i nezapomenutelné.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.