S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

KONTAKT 70/K New Green Line

Kód: KT-GL-70K
ESSOX - splátky
Značka: Lindr
37 463 Kč
Skladem do 3 dnů
Možnosti doručení

Potřebujete skutečně velký výkon ukrytý v kompletním přenosném chladiči? Pak sáhněte po výčepním zařízení KONTAKT 70/K NEW GREEN LINE a nemůžete udělat chybu. Díky výtoči až 180 kvalitně vychlazených piv za hodinu vás nenechá na holičkách ani ve větších restauracích, barech nebo na menších festivalech či u venkovních či pojízdných barů. Varianta s dvěma kohouty umožňuje chladič použít pro dva na sobě nezávislé nápoje. Modelová řada KONTAKT zahrnuje nejoblíbenější profesionální chladiče s tímto výkonem. Označení NEW v názvu znamená, že se jedná o inovovanou verzi chladiče, která je certifikovaná podle nejnovějších bezpečnostních a hygienických norem (českých i evropských).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava obsahuje:

  • Výčepní zařízení KONTAKT 70/K New Green Line (KCH01627) 1ks
  • Naražeč LINDR bajonet (NAR01263) 1ks
  • Naražeč LINDR plochý (NAR01895) 1ks
  • Spojovací set 2x nápoj (SPO02282) 1ks

PYGMY 70/K New Green Line:

Inovace - Všechny naše kontaktní chladiče prochází nepřetržitým vývojem a splňují veškeré nejnovější bezpečnostní normy a certifikace (české i zahraniční)

Výkon - Výčepní zařízení KONTAKT70/K svým zvýšeným průběžným výkonem 70-90l/hod. umožňuje podávání cca 140-180 kvalitně vychlazených nápojů během jedné hodiny.

Green Line - Technologie Green Line je díky využití ekologického chladiva R-290 šetrná k životnímu prostředí. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20% vyšší energetickou účinnost a o 20% nižší spotřebu elektrické energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií.

Vylepšené tlakování - Chladiš PYGMY 35/Kprofi je vybaven zcela ojedinělým tlakovacím systémem, který se skládá z tichého vestavěného vzduchového kompresoru (obsahujícího tlumič sání s molekulovým filtrem nasávaného vzducju), plynulé regulace tlaku vzduchu v rozmezí 1,0-3,6 Bar a manometru, umístěného na čelní straně chladiče, který zobrazuje nastavený tlak vzduchu. Díky tomu lze nastavit optimální pracovní tlak u různých druhů nápojů.

Objem nápoje v chladícím bloku - Charakteristickým znakem našich chladičů je velký objem nápoje v chladícím bloku. Modely řady Kontakt 70 ho mají 1,2l. Jednotný vnitřní průměr chladící smyšky (7mm) od naražeče až po kohout zaručuje čistotu a optimální průtok nápoje.

Vzduchový filtr - Protože je pro násn kvalita čepovaného nápoje na prvním místě, jsou všechny naše výčepní zařízení s vestavěným vzduchovým kompresorem vybaveny molekulovým filtrem nasávaného vzduchu.

Univerzální použití - Toto výčepní zařízení jde použít i v kombinaci s výčepním stojanem.

Nerezová konstrukce - Kompletní konstrukce i chladicí smyčka jsou zhotoveny z nerezové oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouho životnosti.

Celková kompaktnost - Přenosné chladiče KONTAKT mají nejlepčí poměr výkonu, rozměrů a ceny na trhu. Celková robustnost modelu nenechá nikoho na pochybách, že je to pracant, který si hravě poradí se společností nkolika desítek žíznivých krků.

Standardní dodávanou součásti je:

  • výčepní zařízení
  • 2x výčepní kohout
  • klíč na kouhouty
  • odkapní miska
  • návod k obsluze

Doplňkové parametry

Kategorie: Výčepní zařízení
Délka chladící smyčky (M): 14
Druh naražeče: Bajonet (S), Plochý (A)
Hmotnost (KG): 30
Chladící výkon kompresoru (HP): 1/3
Chladící výkon kompresoru (W): 860
Jmenovitý proud (A): 2,60
Maximální chladící výkon TO 0°C / TK45°C (L/HOD): 90
Napětí: 220-240V 50Hz~1
Počet chlazených nápojů (Ks): 2
Počet kohoutů (KS): 2
Průbežný chladící výkon (L/HOD): 70
Průměr chladící smyčky (MM): 7X8
Příkon (W): 598
Připojení nápoje: Rychlospojka 9,5mm (3/8")
Připojení vzduchu: Rychlospojka 8mm (5/16")
Tepelný spád T (°C): 10
Tlak vzduchového kompresoru (BAR): automaticky 2,8-3,2
Typ chladiva: R290
Vzduchový kompresor: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX