Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Irské pivo

Irské pivo je synonymem pro výjimečnou kvalitu a bohatou tradici, která sahá hluboko do historie. Mezi nejznámější irská piva patří Guinness, Smithwick's a Kilkenny, která jsou často spojována s tradičními irskými hospodami a oslavami svátku svatého Patrika.

Guinness, pravděpodobně nejznámější irské pivo, je tmavé pivo s bohatou, krémovou pěnou a výraznou chutí praženého ječmene. Tato pivní ikona byla poprvé uvařena v roce 1759 a od té doby se stala globálním fenoménem. Každý rok se vypijí miliony pint Guinnessu po celém světě, což svědčí o jeho neuvěřitelné popularitě.

#ShowMore#

 Smithwick's je další významné irské pivo, které má své kořeny v Kilkenny. Tento, červený ALE se vyznačuje jemnou, sladovou chutí s lehkým karamelovým nádechem. Smithwick's je pivo, které osloví jak zkušené pivaře, tak nováčky, kteří teprve objevují svět zahraničních piv.

Kilkenny, známé také jako Kilkenny Irish Cream Ale, je další skvost irského pivovarnictví. Toto pivo se vyznačuje jemnou, krémovou strukturou a mírně sladovou chutí s nádechem karamelu. Kilkenny je ideálním představitelem irských piv a je oblíbené pro svou snadnou pitelnost a bohatou chuť.

Pivo je součást irské kultury. Při návštěvě Irska je téměř povinností ochutnat alespoň jednu pintu tohoto ikonického nápoje. Mnohé irské pivovary nabízejí prohlídky, během kterých se návštěvníci mohou seznámit s historií a procesem výroby irského piva.

Kvalita a tradice irského piva činí z tohoto zahraničního piva ideální volbu pro ty, kteří hledají něco jedinečného a autentického. Ať už jste v tradiční irské hospodě nebo doma, irské pivo přináší kousek Irska do každého doušku. Vychutnejte si jedinečnou chuť a bohatou historii, kterou irské pivo nabízí, a objevte, proč je tento nápoj tak milovaný po celém světě.

1 Artikel insgesamt
Guinness draught stout - 0,44l plech
Neu
€2,33
7408
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX